O Nas

POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ

Spojrzenie przez doświadczenie. PG Audyt to badania sprawozdań finansowych oraz usługi rachunkowe świadczone przez doświadczonch profesjonalistów.

Jesteśmy średniej wielkości firmą audytorsko - księgową, istniejącą od 1988 roku. Mieścimy się w Warszawie na Woli obok Centrum Handlowego Arkadia.

Kompetencje oraz dobre relacje to nasze wartości.

Zbudowaliśmy silny zespół księgowych i audytorów. Świadczymy usługi księgowe dla ponad 60 firm, corocznie prowadzimy badania sprawozdań finansowych dla ponad 30 przedsiębiorstw. Naszą działalność opieramy o stałych klientów i stabilny zespół pracowników.

Nasi pracownicy to nasz kapitał, dbamy o nich. Od wielu lat związani z firmą, ciągle doskonalą swoje umiejętności i wiedzę.

Harmonia współpracy

Prowadzimy badania sprawozdań finansowych, kompleksowy outsourcing działów księgowości, świadczymy usługi rachunkowe i kadrowe na najwyższym poziomie. Naszymi klientami są również większe przedsiębiorstwa zatrudniające ponad 100 osób. Nadzór nad księgowością pełni bezpośrednio dwóch biegłych rewidentów. Ich wiedza gwarantuje bezpieczeństwo naszym obecnym klientom oraz przynosi racjonalne rozwiązania firmom, które zdecydują się na nasze usługi.

Stawiamy na przejrzyste zasady, dbamy by badanie sprawozdania nie zakłócało, codziennego funkcjonowania firmy i przebiegało możliwie jak najsprawniej. Pomaga nam w tym starannie przeprowadzony audyt wstępny. Filary, na których opieramy działania to łączenie lokalnego doświadczenia ze specyfikacją rynku, jak również sprawdzona metodologia polskich i zagranicznych audytorów. W razie potrzeby, bez wahania korzystamy z konsultacji z innymi specjalistami, w szczególności doradcami podatkowymi. Pozostajemy z klientami w stałym kontakcie po zakończeniu audytu.

 Wszystko to za rozsądne wynagrodzenie.